Uzņēmums Aqua Sports nodarbojas ar ūdenssporta laivu, inventāra un hidraulisko laivu pacēlāju tirdzniecību un servisa nodrošināšanu.
Aqua Sports ir Nautique ūdensslēpošanas un veikborda laivu, Radar ūdensslēpošanas inventāra, Ronix veikborda inventāra un Sunstream hidraulisko laivu pacēlāju oficiālais pārstāvis Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
Ūdenssporta klubs Aqua Sports piedāvā apgūt ūdensslēpošanas iemaņas dažāda līmeņa slēpotājiem.

2011 Nautique Black

Vairāk nekā astoņus gadu desmitus Nautique ir zināms kā augstākās kvalitātes laivu ražotājs ar nevainojamu klientu apkalpošanas servisu. Šo pašu aizrautību un centību vēl arvien jūs atradīsiet katrā Nautique laivā. Mēs aicinām jūs atklāt mūsu aizraušanos ar šo dzīvesveidu, mūsu nodošanos attīstībai un mūsu dzinuli nodrošināt neatkārtojamus mirkļus uz ūdens.

sunstream_logo

Sunstream ir vadošais hidraulisko laivu liftu un pacēlāju ražotājs pasaulē. Ar vairāk kā 10 gadu pieredzi, Sunstream piedāvātajos laivu liftos un pacēlājos ir apvienota mūsdienu hidraulika, izturīgi alumīnija rāmji un videi draudzīgi materiāli. Šī kombinācija rada augstākās kvalitātes produktu, kas nodrošina Sunstream klientus ar drošību un sirdsmieru, kuru viņi ir pelnījuši. Sunstream laivu liftu un pacēlāju klientiem mēs nodrošinām augstvērtīgu apkalpošanu.
Ar Sunstream laivu pacēlāju jūs pavadīsiet vairāk laika uz ūdens, izbaudot kuģošanas sniegto prieku.

Radar Logo

Zīmols Radar ūdenssporta cienītājiem pasaulē zināms kopš 2006. gada.  Ražotāji pievērsuši īpašu uzmanību gan niansēm tehnisko parametru izstrādē, gan pārsteiguši ar atraktivitāti vizuāli iespaidīga produkta radīšanā. Plašais Radar produkcijas klāsts spēj apmierināt jebkura līmeņa slēpotājus, ieskaitot profesionāļus, ar piemērotu inventāru (slēpes, vestes, cimdi, rokturi). Esiet droši, Radar jūs nepievils.

Ronix Logo

Kopš 2006. gada, kad Ronix tika dibināts, tas ir pierādījis sevi kā ļoti konkurētspējīgu un kvalitatīvu veikbordu ražotāju. Ronix ir izstrādājis jaunus veidus kā iegūt vieglāku un izturīgāku veikbordu. Ražojot dēļus Ronix domā zaļi – tiek ražoti dēļi, kas ir videi draudzīgi.